Máte niekto skúsenosti s kvapkami SAP simplex?
Aj my sme ich dávali pri kolikách,ale potom som začala dávať Espumisan kvapky a tie sa mi zdali lepšie účinkom.
24. jan 2011
ja som používala aj espumissan aj sap simplex ale kedže máme koliku,tak ani jedny nezaberajú...
24. jan 2011
my sme pouzivali aj aj dnes mam skoro 3 ked je problem hned zaberu od mala
24. jan 2011
aj my sme davali ale nam nezaberali moc ani esumizan tak sme presli na probitika a vsetko bolo v poriadku aj som rada radsej probiotika ako rozne pripravky a kvapky
24. jan 2011
ano,ja mam ,mali sme ich pri bolestiach bruska,dvala som ich do mliecka zo zaciatku do kazdej flasky a neskôr ,asi tak po 5dnoch ,stacilo 3 krat denne🙂