icon

Máte niekto skúsenosti s kvapkami SAP simplex?

avatar

ano,ja mam ,mali sme ich pri bolestiach bruska,dvala som ich do mliecka zo zaciatku do kazdej flasky a neskôr ,asi tak po 5dnoch ,stacilo 3 krat denne🙂

24. jan 2011
avatar

Aj my sme ich dávali pri kolikách,ale potom som začala dávať Espumisan kvapky a tie sa mi zdali lepšie účinkom.

24. jan 2011
avatar

ja som používala aj espumissan aj sap simplex ale kedže máme koliku,tak ani jedny nezaberajú...

24. jan 2011
avatar

my sme pouzivali aj aj dnes mam skoro 3 ked je problem hned zaberu od mala

24. jan 2011
avatar

aj my sme davali ale nam nezaberali moc ani esumizan tak sme presli na probitika a vsetko bolo v poriadku aj som rada radsej probiotika ako rozne pripravky a kvapky

24. jan 2011