icon
5 / 32
celkom pôsobivé z opaku
avatar

ahoj, vyzera to uzasne, a ze je to kopec makacky.. asi je, ze? sa do toho bojim aj pustit... je na to nejaky grif ako to robit alebo fakt stvorcek po stvorceku...?

17. mar 2011
avatar
maryol
autor

@sjuzocka ono to ani nie je taký problém ušiť, ako technicky premyslieť a farebne zladiť...

17. mar 2011
avatar

to je nahoda, akurat ma dnes zaujal clanok o patchworku a chcela by som to vyskusat...sijes to rucne, alebo na stroji? na internete som nasla dve videa, ako vybrat a nastrihat latku, ale tretie video ako to zosit som uz nenasla. Dakujem 🙂

17. mar 2011
avatar

waw, vyzerá to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teším sa na konečný výsledok.

18. mar 2011