
7 / 32
...a takto zozadu
neskutočné..si úžasne šikovná🙂))...klobúk dolu🙂
13. jún 2011
superskáje, to musela byť fuška🙂 ja som raz šila z kociek fifloviny bundu🙂to som mala ešte trpezlivosť a čas😀
22. jan 2012

neskutočné..si úžasne šikovná🙂))...klobúk dolu🙂
superskáje, to musela byť fuška🙂 ja som raz šila z kociek fifloviny bundu🙂to som mala ešte trpezlivosť a čas😀
wau... paradna mikina :D to by som robila cely zivot :D