
17 / 189
objavila som rozkošnú bavlnenú látku s potlačou...už je v postieľke
no ja som šnúrky prišívala 2xdenne a ked sa postavila v postielke tak vysela na baldachýne jak taká malá mucha🙂
4. okt 2010
maryol
autor:oD
4. okt 2010
presne z tej istej idem sit hniezdo ja teraz, len podklad je zeleny a je to uplne coool!!!
10. jún 2011
ahoj, kde si kupila tuto rozkosnu latku?
20. júl 2011
Krasne.aj ja ju mam ale v zelenom...
28. okt 2011
Aj ja som šila z tejto látky obliečky na malé vankúšiky 🙂 ale vtedy sme ešte nečakali bábo a hniezdo ma nenapadlo... asi ešte dokúpim 🙂)) a na Kremíku sa naozaj dobre nakupuje, mám odskúšané
22. nov 2011
ahojky a prosim ta cim je to plnene dakujem🙂))
17. jan 2012
jej aj ja som mojej maličkej šila hniezdo,obliečky a baldachýn z týchto žirafiek.A bolo to krásne.Až do 6mesiacov ked začala rozoberať všetko čo jej prišlo pod ruky🙂)