icon
29 / 189
hľa, výsledok
avatar

maryol to je robene rucne, alebo na nejakom sij. stroji???

14. mar 2011
avatar
maryol
autor

čierne kontúry sú robené endlovacím stehom na stroji, zvyšok vyšitý ručne perlovkou, tak ako aj morský koník :o)

14. mar 2011
avatar

Mozem sa aj ja opytat - to sa da taka hustota stehu, ako na vysivanie gombikovych dierok? Tak nejak? Nadhera.

14. mar 2011
avatar
maryol
autor

@horalka777 áno, tak nejak, mne sa osvedčilo endlovať to dvakrát s o niečo menšou hustotou stehov ako je maximum

17. mar 2011
avatar

paráda 🙂)) neskutočne precízne, to chce pevnú ruku 🙂))

7. sep 2011
avatar

naozaj šikulka...perfekto...

13. okt 2011