
29 / 189
hľa, výsledok
maryol
autorčierne kontúry sú robené endlovacím stehom na stroji, zvyšok vyšitý ručne perlovkou, tak ako aj morský koník :o)
14. mar 2011
Mozem sa aj ja opytat - to sa da taka hustota stehu, ako na vysivanie gombikovych dierok? Tak nejak? Nadhera.
14. mar 2011
maryol
autor@horalka777 áno, tak nejak, mne sa osvedčilo endlovať to dvakrát s o niečo menšou hustotou stehov ako je maximum
17. mar 2011
paráda 🙂)) neskutočne precízne, to chce pevnú ruku 🙂))
7. sep 2011
naozaj šikulka...perfekto...
13. okt 2011
maryol to je robene rucne, alebo na nejakom sij. stroji???