icon
1 / 1
avatar

Hm, v tejto chvili by som ho od radosti vyobjimala😭 o polnoci 30⁰, rano o siedmej 27⁰, clovek nema uz co vyzliect, tocenie hlavy, nic nepomaha. Sedim vo vani v chladnej vode a dufam, ze neodpadnem

19. aug 2022
avatar

@ddaassuullaa A kde máte také teplo? Ak to nieje tajomstvo ?😉

19. aug 2022
avatar

Nie je, BA

19. aug 2022
avatar

@ddaassuullaa bývaš v byte alebo dome ?My máme pivničný byt a máme tu pomerne príjemne

19. aug 2022
avatar

Ja viem, že je to len vtip, ale fakt si niekto myslí, že tú rozprávku nebudú vysielať, len preto, že je ruská?

19. aug 2022
avatar

@matejakub v byte, okolo sama cesta a baraky, betonove parkovisko. Naakumulovane teplo. Takato teplota tu ale este nikdy nebola. A ja trpim v teplach. Nepamatam si ani dovolenkach taku rannu teplotu

19. aug 2022
avatar

@zuzitko74 áno je to vtip ,vianoce bez mrázika by nebolo ono😉

19. aug 2022
avatar

@ddaassuullaa no v meste je to o hubu

19. aug 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@zuzitko74 to nie preto, ze je ruska, ale ze pride osobne, lebo nebudes mat cim a za co kurit....
@ddaassuullaa zdielam tvoje pocity 🥲

19. aug 2022
avatar

@aaadkaaa presne tak😉

19. aug 2022
avatar

aj toto pomôže 😀

19. aug 2022
avatar

Som zvedava koľko bude stáť tato zima ...

19. aug 2022
avatar

@rachelkk budeme sa otužovať😀

19. aug 2022
avatar

@matejakub no my máme len elektrinu 300 eur mesačne . V zime . Tipujem o 100 viac .. dobré časy už boli

19. aug 2022
avatar

@rachelkk máte elektrické kúrenie ?

19. aug 2022
avatar
19. aug 2022
avatar

@rachelkk My máme plynový kotol

19. aug 2022
avatar

Baby, my mame peterky, kurime briketami a uz aj tie dobre vysli, 359eur plus dovoz. Co sme s mamkou pozerali, su este aj drahsie od toho a lacnejsie sme nenasli.

19. aug 2022