@ddaassuullaa A kde máte také teplo? Ak to nieje tajomstvo ?😉
Nie je, BA
@ddaassuullaa bývaš v byte alebo dome ?My máme pivničný byt a máme tu pomerne príjemne
Ja viem, že je to len vtip, ale fakt si niekto myslí, že tú rozprávku nebudú vysielať, len preto, že je ruská?
@matejakub v byte, okolo sama cesta a baraky, betonove parkovisko. Naakumulovane teplo. Takato teplota tu ale este nikdy nebola. A ja trpim v teplach. Nepamatam si ani dovolenkach taku rannu teplotu
@ddaassuullaa no v meste je to o hubu
@zuzitko74 to nie preto, ze je ruska, ale ze pride osobne, lebo nebudes mat cim a za co kurit....
@ddaassuullaa zdielam tvoje pocity 🥲
aj toto pomôže 😀
Som zvedava koľko bude stáť tato zima ...
Baby, my mame peterky, kurime briketami a uz aj tie dobre vysli, 359eur plus dovoz. Co sme s mamkou pozerali, su este aj drahsie od toho a lacnejsie sme nenasli.


Hm, v tejto chvili by som ho od radosti vyobjimala😭 o polnoci 30⁰, rano o siedmej 27⁰, clovek nema uz co vyzliect, tocenie hlavy, nic nepomaha. Sedim vo vani v chladnej vode a dufam, ze neodpadnem