@matejakub a tá naľavo hen jak na ňu kukla 😂😂
3. sep 2022
Ako keby som môjho videla...🙈
3. sep 2022
Drzá ale uprimna
3. sep 2022
Takze muz ma cely tyzden poobedne a vo stvrtok nam pridu robit konecne fotovoltaniku,a aby toho nebolo malo,mame 4rodicka vo stvrtok,takze sa rozkrajam na 4 kusky,haha,resp na 5.aj doma musim byt.Uz to zacina jupi.Vsade sa zdrzim fakt asi max 5 min.Ale tesime sa konecneeee.
4. sep 2022
Moja 6 rocna ani nevie, ze taketo gesto existuje. Dufam, ze jej to dlho vydrzi 😀
4. sep 2022
Už se vsichni tešíme na jeeeeeziska... Ma hneď napadla ta pesnička 😂😂😂
4. sep 2022
To je isto v Rusku.. Lebo mašleeeee také sa tam nosia
4. sep 2022

Má v tom jasno 😁🤣