icon

Neviete prosim ako sa vola izbova rastlina ma fialove listy ktore vyzeraju ako motyliky...a kde to dostat kupit? Dakujeem

avatar

Oxalis, kyslicka ludovo

24. okt 2016
avatar
24. okt 2016
avatar

Kvetinarstvo,aj ja ju mam aj zelenu...aj babka ju ma aj svokra...tak sa nam asi traduje

24. okt 2016
avatar

Oxalis triangularis

24. okt 2016
avatar

@smilegirl182
@aisulka dakujem pekne. Skusim kuknut tie kvetinarstva nevidela som to este nikde

24. okt 2016
avatar

@mathulinda skus povedat ci ti objednajy,my bezne tak robime,jasne najprv premyslime ci sa nam predaju a tak
Mizno aj take ako hornbach,baumax....

24. okt 2016
avatar

kyslička trojhranná
ak niekto má, nech ti odstrihne stonky a zapichni do hliny, ľahko sa ujíma 🙂

24. okt 2016