Neviete prosim ako sa vola izbova rastlina ma fialove listy ktore vyzeraju ako motyliky...a kde to dostat kupit? Dakujeem
24. okt 2016
Kvetinarstvo,aj ja ju mam aj zelenu...aj babka ju ma aj svokra...tak sa nam asi traduje
24. okt 2016
Oxalis triangularis
24. okt 2016
mathulinda
autor@smilegirl182
@aisulka dakujem pekne. Skusim kuknut tie kvetinarstva nevidela som to este nikde
24. okt 2016
@mathulinda skus povedat ci ti objednajy,my bezne tak robime,jasne najprv premyslime ci sa nam predaju a tak
Mizno aj take ako hornbach,baumax....
24. okt 2016
kyslička trojhranná
ak niekto má, nech ti odstrihne stonky a zapichni do hliny, ľahko sa ujíma 🙂
24. okt 2016



Oxalis, kyslicka ludovo