Mnaaam😉
28. okt 2015
Dala by som si
28. okt 2015
28. okt 2015
Tebe sa podarila? Lebo komentáre pri recepte sú dosť negatívne..
28. okt 2015
vyzerá fantasticky.
28. okt 2015
A robila si to presne podla receptu ? 😀 ci si tie kremi nechala najprv vychladnut ? 🙂
28. okt 2015
mnaaaam
28. okt 2015
Aj ja si prosim recept
28. okt 2015
Aj ja som uz robila a manzel povedal ze taku dobrotu uz dlho nejedol. Staci ist podla surovin, a nie az tak uplne presne podla postupu. Kazda dobra gqzdinka si to vie upravit podla seba.
29. okt 2015

Vyzera to bozsky poprosim recept