icon

Nepecena torta 😉

avatar

Vyzera to bozsky poprosim recept

28. okt 2015
avatar

Mnaaam😉

28. okt 2015
avatar

Dala by som si

28. okt 2015
avatar

Tebe sa podarila? Lebo komentáre pri recepte sú dosť negatívne..

28. okt 2015
avatar
matia28
autor

@dizu ale co ta po komentaroch 😀 vyskusaj uvidis 😀

28. okt 2015
avatar

@matia28 vyzerá super, ale viacerí písali, že išli podľa receptu a nesedí to 😯 nie som žiadna 🎂 kráľovná 😆

28. okt 2015
avatar
matia28
autor

@dizu tak ked je niekto lavy tak aj bude niekomu sa podari niekomu nie moja babka ho robila a podaril sa bol super 😀

28. okt 2015
avatar

@matia28 to si mala hneď napísať, že Vám sa podaril 😉 podľa tých komentov mi to prišlo nereálne 😋

28. okt 2015
avatar
matia28
autor

@dizu 😀

28. okt 2015
avatar

vyzerá fantasticky.

28. okt 2015
avatar

A robila si to presne podla receptu ? 😀 ci si tie kremi nechala najprv vychladnut ? 🙂

28. okt 2015
avatar
28. okt 2015
avatar

Aj ja si prosim recept

28. okt 2015
avatar

Aj ja som uz robila a manzel povedal ze taku dobrotu uz dlho nejedol. Staci ist podla surovin, a nie az tak uplne presne podla postupu. Kazda dobra gqzdinka si to vie upravit podla seba.

29. okt 2015
avatar
matia28
autor

@atagerka hore je napisani 😉

29. okt 2015
avatar

@matia28 viem,že asi ano ale možem dat namiesto skrobu zlaty klas,otazka jak u blbych ale pre istotu))))

29. okt 2015