1. nov 2018
Mnaaam, aky je recept? Ci klasika?
1. nov 2018
Mňam ,krásny 😉👍🔝
1. nov 2018
Recept prosím? 😊
1. nov 2018
matka1984
autorDievčatá,išla som podľa knihy kuchyňa Lidla nová, akurát som dala od oka ryžu,maslo a pridala som k broskyniqm ríbezle a čučoriedky
1. nov 2018
matka1984
autor1. nov 2018
matka1984
autorA ešte citrónová kôra sa mi nechcela strúhať,tak som dala trochu citrónovej šťavy
1. nov 2018
dominika_c
AMBASÁDORKAOch, toto 😍
3. nov 2018
matka1984
autor@dominika_c 😉😘
4. nov 2018


Krasnyyy