dúfam, že už naposledy píšem záznam z poradne🙂) 40+0tt, 4144g a 51cm - ULZ, plus mínus odchýlka samozrejme...pevne verím, že takto o týždeň už bude všetko inak....🙂
mbrnakova
autorďakujem pekne...S.C. to ,,istí,,☹ žiaľ, alebo radšej...🙂
1. okt 2012
dúfam, že už naposledy píšem záznam z poradne🙂) 40+0tt, 4144g a 51cm - ULZ, plus mínus odchýlka samozrejme...pevne verím, že takto o týždeň už bude všetko inak....🙂
ďakujem pekne...S.C. to ,,istí,,☹ žiaľ, alebo radšej...🙂
to bude chlapisko :D drzim palceky :D