zas som sa len naštvala...☹
no ten rakusky je oveľa lepší......mám ho doma....
30. jan 2014
Nic nove, viem to porovnat uz davno, nakolko nasi nakupuju drogeriu len v rakusku, kvalita neporovnatelna s totoznymi vyrobkami kupenymi na sr :( aj avivaze! Mne ked sa nieco minie a nemame cestu do rakuska, tak kupujem len v dm drogerii.
30. jan 2014
ešte že aspoň ceny máme ako na západe!