nooo...nech sa nikto nehnevá ale keď odniekiaľ vykope 40 ročnú bábiku a napíše "retro" môže za ňu pýtať 10 eur? Som sa pobavila 🙂))
melly88
autor@stastnamamulka No ja viem,ale to majú byť nejaké zberateľské kúsky,nie takéto 🙂 Ale tak človek sa tu aspoň zabaví,použité cumle,nohavičky,staré bábiky 🙂
27. sep 2011
@melly88 juuuj to mi ani nevrav,pouzite cumle brrrr...z toho ma az pri srdci boli:(
27. sep 2011
pouzite cumle ja po jednom dietati druhemu nedam, nie ze by som ich este predavala :((
28. sep 2011
no to by si bola prekvapena,ze su ludia,co su za nu ochotni dat nielen 10eur,Ale ja nie!🙂))))