Prosim neviete cu nieje niekde akcia na vyvolanie fotiek? Ďakujem
mentoska
autor@klarissa25 dik, akurat pozeram, terat tam stojí hedna fotka 13 centov, na fotolabe 9 asi este pockam alebo popozeram inde
7. feb 2019
@mentoska bola za 6 centov, ja som to stihla len tak tak
7. feb 2019
Empikfoto este ma za 6 centov 😉😊
7. feb 2019
mentoska
autorĎakujem
7. feb 2019
Do siedmeho bola v happyfoto teraz asi nikde