icon

Prosim neviete cu nieje niekde akcia na vyvolanie fotiek? Ďakujem

avatar

Do siedmeho bola v happyfoto teraz asi nikde

7. feb 2019
avatar

@klarissa25 dik, akurat pozeram, terat tam stojí hedna fotka 13 centov, na fotolabe 9 asi este pockam alebo popozeram inde

7. feb 2019
avatar

@mentoska bola za 6 centov, ja som to stihla len tak tak

7. feb 2019
avatar

Empikfoto este ma za 6 centov 😉😊

7. feb 2019
avatar

Ďakujem

7. feb 2019