Dievčatá prosím Vás,ak som zamestnaná od 1.10.2022 a chcem dať teraz výpoveď tak mám len mesačnú výpovednú lehotu?
Áno,mesačnú.
24. jan 2023
@chovancova27 2-mesačna je ak pracovny pomer trva viac ako rok
ano, mas mesacnu vypovednu lehotu
24. jan 2023
Nie si este v skusobnej dobe?
24. jan 2023
Tak matematika jednoducha, pracujes menej ako rok=1 mesacna VL.
24. jan 2023
mgalabova
autorĎakujem, myslela som si len som potrebovala uistiť 🙂 ste zlaté 🙏🏻
24. jan 2023
máš to v zmluve, ale štandard je 2 mesačná.