icon

Mate niektora skusenost s vlozkou proti poteniu/chladiacou do autosedacky? Je to ucinne?? Ďakujem

avatar

Nie, nie je.

10. júl 2024
avatar

Takto....ono to nechladi, resp.neochladzuje. Ale zasa dietatu sa tak nepoti zadocek a chrbatik. Lebo tie potahy byvaju vacsinou velmi umelinove.
Ak chcete usetrit, tak latkovu plienku - taku tu socialisticku poriadnu bavlnu.

10. júl 2024
avatar

Najlepšia podložka proti poteniu je látková plienka ako píše vyššie, používali sme do autosedačky, aj dospelí za chrbát a pomohlo.

10. júl 2024
avatar

Určite lepšie ako bez. Mala som do vajíčka aj do väčšej autosedačky.

10. júl 2024
avatar

Vraj je suoer merino oblečenie..ze to zabráni aj poteniu v autosedacke

10. júl 2024
avatar
miadca
autor

Ďakujem vám 😉

10. júl 2024