Mate niektora skusenost s vlozkou proti poteniu/chladiacou do autosedacky? Je to ucinne?? Ďakujem
Takto....ono to nechladi, resp.neochladzuje. Ale zasa dietatu sa tak nepoti zadocek a chrbatik. Lebo tie potahy byvaju vacsinou velmi umelinove.
Ak chcete usetrit, tak latkovu plienku - taku tu socialisticku poriadnu bavlnu.
10. júl 2024
Najlepšia podložka proti poteniu je látková plienka ako píše vyššie, používali sme do autosedačky, aj dospelí za chrbát a pomohlo.
10. júl 2024
Určite lepšie ako bez. Mala som do vajíčka aj do väčšej autosedačky.
10. júl 2024
Vraj je suoer merino oblečenie..ze to zabráni aj poteniu v autosedacke
10. júl 2024
miadca
autorĎakujem vám 😉
10. júl 2024
Nie, nie je.