icon

Prosim Vás okolie tn objednať sa na vyšetrenie znamienok odporučania nejaké by ste mi dali ??ďakujem

avatar

https://www.cutis.sk/o-nas
Chodím sem.Nie je to TT sice,no su super.
Vyšetrenie je hradené samotnym pacientom

Včera o 10:14
avatar
@amel

https://www.cutis.sk/o-nas
Chodím sem.Nie je to TT sice,no su super.
Vyšetrenie je hradené samotnym pacientom

@amel TN nie je TT. 🙂

Včera o 10:19
avatar
@niekto2hy

@amel TN nie je TT. 🙂

@niekto2hy Aha,sorry ,nepozorne som čítala.Ale možno sa niekomu bude hodiť.

Včera o 10:40
avatar
@niekto2hy

@amel TN nie je TT. 🙂

@niekto2hy to je jedno, chlapik je z NZ a je to skvely kozny - tiez k nemu chodime. A tiez sa k nemu chystam. On ale odporuca robit toto vysetrenie kazdy rok v jesennom/zimnom alebo jarnom obdobi a rok po roku vidiet tu zmenu. Ja samozrejme hovorim za seba, lebo som to s nim konzultovala ale este som sa nedostala k tomu ze si booknem termin. Ja mam ale mrte znamienok, cize u mna urcite bude mat co studovat kazdy rok.

Včera o 11:13
avatar
@katkaseiner

@niekto2hy to je jedno, chlapik je z NZ a je to skvely kozny - tiez k nemu chodime. A tiez sa k nemu chystam. On ale odporuca robit toto vysetrenie kazdy rok v jesennom/zimnom alebo jarnom obdobi a rok po roku vidiet tu zmenu. Ja samozrejme hovorim za seba, lebo som to s nim konzultovala ale este som sa nedostala k tomu ze si booknem termin. Ja mam ale mrte znamienok, cize u mna urcite bude mat co studovat kazdy rok.

@katkaseiner ano.Maju na to prístroj,"preskenuje" cele telo a porovna,znamienko sa vyhodnocuje lekárom každé zvlášť.

Včera o 11:41