icon

Pečenie bez vajec je nemožné 😡😡😡😡 ocove svine sa viac nažerú, než my 😡😡😡 debilná alergia 😡😡😡

avatar

Ja som piekla bez vajec, no teda koláč, použila som banány a bol perfektný...

22. apr 2017
avatar

mate alergiu na vajcia?Moja dcera ma na mlieko a tiez si neviem zvyknut 😞tolko veci co nemoze...

22. apr 2017
avatar

niekde som videla ze miesto vajec pouzuvaju toto,treba skusit... vola sa to hraška... http://www.vitaline.sk/eshop/action/productdeta...

22. apr 2017
avatar

Taaak pridám iný level - syn nemôže mlieko, vajce, lepok, orechy a obmedzene môžme ryžu zemiaky

22. apr 2017
avatar

@danulienkas aaach! Celé zle. A čo potom môže?? 😖

22. apr 2017
avatar

Ja zas nemozem nic kyselinotvorne,co je tak 80% vsetkych jedal. Tiez mam "paradny" vyber...

22. apr 2017
avatar

@nicolettapo ja som dnes skusila namiesto vajec pouzit banany a poviem ti, ze si svine pochutnaju 😡
@cabby88 aj my vajcia a kravske mlieko- ale to viem nahradit kozim... ale tie vajciaaaa 😡😡😡
@cabby88 zeby som skusila a uvidim, kto si pochuti 😂😂😂
@danulienkas tak v tvojom pripade uz neviem co by som robila 🙈🙉🙊
@iwesska tak o tomto nemam ani sajnu co to je 😥

22. apr 2017
avatar

@danulienkas jemineee,to co potom papa?

22. apr 2017
avatar

@danulienkas my este k tomu jahody a arasidy 😡 A iba cakam kazdu chvilu co jej este nesadne 😥

22. apr 2017
avatar

@michaelachanel To bud rada...2r.sa tak stravujem...furt dokola tie iste potraviny...ani ovo a zel.nemozem vsetko.

22. apr 2017
avatar

@iwesska akoze uz som si celiom zvykla na varenie - ale priste kolac bez vajca nedokazem.... asi som klava 😂😂😡

22. apr 2017
avatar

@michaelachanel my sme na tom rovnako, tiež bez vajec a mlieka. Dlho som sa trápila s pečením a teraz som si celkom zvykla na tú hrašku, ale na pečenie je vanilková. Alebo sú ešte také náhrady za vajíčka, majú ich vo vegánskych obchodoch, na niektoré veci sa dá použiť aj zamiakový škrob. Banán je dobrý hlavne do palaciniek. Na tejto stránke sú celkom dobré recepty: http://www.varimbezlepkumlekavajec.estranky.cz/

22. apr 2017
avatar

https://www.receptymojejzdravejkuchyne.sk/bez-v... skus tieto moje, ten cokoladovy je pecka 🙂

22. apr 2017
avatar

@cabby88 mam na stranke vela receptov bez mlieka, skus pozriet 🙂

22. apr 2017
avatar

@michaelachanel orechy ani u nás, kiwi nemôže..ale to sú take drobnosti ktoré nerátam :D

22. apr 2017
avatar

@bubula_007 mäso, strukoviny, ovocie, zeleninu a prirodzene bezlepkove obilniny..rastlinné mlieka a vajce nahrádzam bananom, lanovými semienkami, skrobom...

22. apr 2017
avatar

Aaale už sme si celkom zvykli všetci mame takú stravu 🙂 manžel je celiatik, ale ja s druhým synom si občas dáme aj lepok..aj mliečne aj vajíčko..

22. apr 2017
avatar

@patricijkaa v tom cokoladovom je predsa tvaroh 😥

22. apr 2017
avatar
22. apr 2017
avatar

@danulienkas aj ja varim tak, ze varim pre malu ale jeme vsetci, nam zvlast nevarim 😨 Ja proste potrebujem nieco co mi to vajce nahradi pri kolacoch, popripade torty... aby to vyzeralo ako normalny kolac ... lebo dnes nahrada bananom nemal vobec uspech- hotovy grc 😡😡

22. apr 2017
avatar

@lucka527 vies co si teraz sposobila??? 😂😂😂😂😂

22. apr 2017
avatar
22. apr 2017
avatar

@michaelachanel ja robievam stale korpus tento a vrch podla nalady ked robim s cokoladou davam kokosovu smotanu z dmka

22. apr 2017