Som zlomena 😢😢😢😢neverim uz na nic 😢😢😢
Čo sa deje?
❤️
❤️
😞
😢 držím palce, nech je to čokoľvek ❤
❤️
❤️
❤
🫂❤️
Čo sa ti stalo?
Život vie byť velmi krutý a ťažký.
Postrehla som,ako Vas zivot skusa. Nic nam neostáva len vydržať.
Želám veľa vela síl,clovek vydrží snáď vsetko,lebo musi.
Čo sa stalo??🥺🥺
drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly
❤️
drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly
@demografka 😭😭😭😭
drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly
@demografka chudátko 🥺
drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly
@demografka si z ke vsak…mne tak ako decku vytrhli vrecko s telesnou, este, ze tam boli fakt iba handry na telocvik…taska je iny level
Veľa síl želám ❤️
@demografka si z ke vsak…mne tak ako decku vytrhli vrecko s telesnou, este, ze tam boli fakt iba handry na telocvik…taska je iny level
@jeennyv ano, na KVP pred blokom o pol 3 poobede ked z neho vyberal kluce... nastastie mal mobil vo vrecku nohavic a nastastie ako utekal prec tak jeden pan zareagoval a batoh mu vytrhol ❤ stihol sa v nom hrabat a povypadavali z otvoreneho vrecka veci prec, tie nasiel v trave, jedine co slohol boli airpody, co uz, hlavne, ze je mlady ok
@demografka to je mi ľúto. Hrozná doba toto.
@jeennyv ano, na KVP pred blokom o pol 3 poobede ked z neho vyberal kluce... nastastie mal mobil vo vrecku nohavic a nastastie ako utekal prec tak jeden pan zareagoval a batoh mu vytrhol ❤ stihol sa v nom hrabat a povypadavali z otvoreneho vrecka veci prec, tie nasiel v trave, jedine co slohol boli airpody, co uz, hlavne, ze je mlady ok
@demografka mne to hned pripomenulo chodia taki..jeden kus aj viaceri to je roky , terasa kvp, hlavny tah nasich indianov z L9 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Ach, strašne. Veci clovek aj ozelie, ale zen zazitok 😢
Myslím na teba a držím palce🩷
@demografka mne to hned pripomenulo chodia taki..jeden kus aj viaceri to je roky , terasa kvp, hlavny tah nasich indianov z L9 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️
@jeennyv 😢
Život vie byť velmi krutý a ťažký.
Postrehla som,ako Vas zivot skusa. Nic nam neostáva len vydržať.
Želám veľa vela síl,clovek vydrží snáď vsetko,lebo musi.
@amel len nechapem, preco dokaze tolko nestastia navalit na istych ludi...:( Nikomu som nikdy nepriala nic zle, ale poznam mnohych, co su omnoho starsi odomna, a ani zdaleka nemal tak tazky zivot.
@michalka4193 uplne ta chapem, mam take dni, kedy sa presne rovnako citim :( jedine co ti napisem je, ze nie si v tom sama, mnohi sme napodobne s myslienkami, no musime bojovat, posielam ti vela sil.❤
❤️
Ach stalo sa nieco malej?
@malicka1986 nastastie nie
@michalka4193 chvala bohu,snad ste vsetci zdravy a ostatne sa nejako vyriesi,hlavu hore,myslim na Teba a modlim sa


Posielam objatie 🫶