icon

Som zlomena 😢😢😢😢neverim uz na nic 😢😢😢

avatar

Posielam objatie 🫶

Včera o 03:26
avatar

Čo sa deje?

Včera o 03:51
avatar

❤️

Včera o 03:51
avatar

❤️

Včera o 04:15
avatar

😞

Včera o 04:17
avatar

😢 držím palce, nech je to čokoľvek ❤

Včera o 04:48
avatar

❤️

Včera o 04:55
avatar
Včera o 05:08
avatar

❤️

Včera o 05:14
avatar

Včera o 05:32
avatar

🫂❤️

Včera o 05:45
avatar

Čo sa ti stalo?

Včera o 06:12
avatar

Život vie byť velmi krutý a ťažký.
Postrehla som,ako Vas zivot skusa. Nic nam neostáva len vydržať.
Želám veľa vela síl,clovek vydrží snáď vsetko,lebo musi.

Včera o 06:18
avatar

Čo sa stalo??🥺🥺

Včera o 06:25
avatar

❤🍀

Včera o 06:28
avatar

drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly

Včera o 06:40
avatar

❤️

Včera o 06:52
avatar

❤️

Včera o 06:56
avatar
Včera o 07:22
avatar
@demografka

drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly

@demografka 😭😭😭😭

Včera o 07:28
avatar
Včera o 07:44
avatar
@demografka

drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly

@demografka chudátko 🥺

Včera o 07:59
avatar
@demografka

drz sa ❤ mne vcera prepadol syna pred blokom ciganisko a ukradol mu cely batoh zo skoly, taka som z toho rozbita, dnes asi este viac dolahlo... hlavne, ze syn je ok a ze bol poblizku pohotovy pan a pomohol mu ❤ svet je zly

@demografka si z ke vsak…mne tak ako decku vytrhli vrecko s telesnou, este, ze tam boli fakt iba handry na telocvik…taska je iny level

Včera o 08:07
avatar
Včera o 08:19
avatar

Veľa síl želám ❤️

Včera o 08:39
avatar
@jeennyv

@demografka si z ke vsak…mne tak ako decku vytrhli vrecko s telesnou, este, ze tam boli fakt iba handry na telocvik…taska je iny level

@jeennyv ano, na KVP pred blokom o pol 3 poobede ked z neho vyberal kluce... nastastie mal mobil vo vrecku nohavic a nastastie ako utekal prec tak jeden pan zareagoval a batoh mu vytrhol ❤ stihol sa v nom hrabat a povypadavali z otvoreneho vrecka veci prec, tie nasiel v trave, jedine co slohol boli airpody, co uz, hlavne, ze je mlady ok

Včera o 08:41
avatar

@demografka to je mi ľúto. Hrozná doba toto.

Včera o 08:43
avatar
@pinkgirl

@demografka to je mi ľúto. Hrozná doba toto.

@pinkgirl cele zle

Včera o 09:09
avatar
@demografka

@jeennyv ano, na KVP pred blokom o pol 3 poobede ked z neho vyberal kluce... nastastie mal mobil vo vrecku nohavic a nastastie ako utekal prec tak jeden pan zareagoval a batoh mu vytrhol ❤ stihol sa v nom hrabat a povypadavali z otvoreneho vrecka veci prec, tie nasiel v trave, jedine co slohol boli airpody, co uz, hlavne, ze je mlady ok

@demografka mne to hned pripomenulo chodia taki..jeden kus aj viaceri to je roky , terasa kvp, hlavny tah nasich indianov z L9 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Včera o 10:14
avatar

Ach, strašne. Veci clovek aj ozelie, ale zen zazitok 😢

Včera o 11:02
avatar

Myslím na teba a držím palce🩷

Včera o 11:07
avatar
@jeennyv

@demografka mne to hned pripomenulo chodia taki..jeden kus aj viaceri to je roky , terasa kvp, hlavny tah nasich indianov z L9 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

@jeennyv 😢

Včera o 11:17
avatar
@amel

Život vie byť velmi krutý a ťažký.
Postrehla som,ako Vas zivot skusa. Nic nam neostáva len vydržať.
Želám veľa vela síl,clovek vydrží snáď vsetko,lebo musi.

@amel len nechapem, preco dokaze tolko nestastia navalit na istych ludi...:( Nikomu som nikdy nepriala nic zle, ale poznam mnohych, co su omnoho starsi odomna, a ani zdaleka nemal tak tazky zivot.
@michalka4193 uplne ta chapem, mam take dni, kedy sa presne rovnako citim :( jedine co ti napisem je, ze nie si v tom sama, mnohi sme napodobne s myslienkami, no musime bojovat, posielam ti vela sil.❤

Včera o 13:28
avatar

❤️

Včera o 15:10
avatar

Ach stalo sa nieco malej?

Včera o 19:08
avatar
@malicka1986

Ach stalo sa nieco malej?

@malicka1986 nastastie nie

Včera o 19:19
avatar
@michalka4193

@malicka1986 nastastie nie

@michalka4193 tak držíme palce...no🤷...

Včera o 19:31
avatar
@michalka4193

@malicka1986 nastastie nie

@michalka4193 chvala bohu,snad ste vsetci zdravy a ostatne sa nejako vyriesi,hlavu hore,myslim na Teba a modlim sa

Včera o 19:35