šikovná! 🙂
21. feb 2014
júj skláňam sa pred vašou šikovnosťou nádherné koláčiky a určite aj veeeeeeeeeľmi chutné nech sa Vám darí
22. feb 2014
mamina pecie aj na svadby?odkial ste ?ja z cervenika a budem potrebovat zakusky na svadbu sice az na september 2017 .
2. júl 2016
mickamicka
autor@debrecin ano aj na svadby. Tekovske Nemce (pri Zlatych Moravciach)
3. júl 2016

Nadhera...