ak sa nemylim, je to zavin - ako slimak polozeny medzi rozrezany korpus...
8. mar 2016
luxusne, toto treba vediet👏👏👏
8. mar 2016
úúúúžasná, môžem poprosiť postup ako na tú ružovú časť ??
10. mar 2016
ak sa nemylim, je to zavin - ako slimak polozeny medzi rozrezany korpus...
luxusne, toto treba vediet👏👏👏
úúúúžasná, môžem poprosiť postup ako na tú ružovú časť ??
Perfektne 👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻 mozes mi prosim prezradit, ak si robila tu strednu ruzovu (asi puncovu) vrstvu? Myslim hlavne to technicke prevedenie