Baby ste tu niektora ktorej vam,neslo,dieta rovno od 3 rokov,do,skolky ale neskorsie ?
ano isiel az ked mal 4
nasa nastupuje tento rok, v lete bude mat 4 roky
Moja stredna isla v 3,5 r., a najmladsi je zatial doma (ma 3,5), neviem ci ho dam od 4r. Teda neviem ani, ci ho vezmu 😀
moja dcéra ako 5r. nastúpila a syn tiež až bud.rok v sept. nastúpi ako 5r. 🙂
Ja som učiteľka v MŠ a nie je nič nezvyčajné ak dieťa nenastúpi v 3 rokoch
kazde dieta je ine.Ja som podla toho ich dala ako som videla ze uz im nestaci somnou.Prvy isiel ked mal 4 roky on bol taky kludny dieta,mensie ked mal 3 rok uz aj isiel ale chodi len na pol dna.nech tam trosku vyblazni.
Ja som mala v plane dat maleho od 3 ale vyzera,ze to bude nadlhsie 😐
Náš starší mal teraz 4r a nechodí. Asi ho dám od septembra, lebo vidím, že už mu chýbajú rovesníci. Doteraz bol celkom v pohode, s mladším bráchom (2r) sú veľkí parťáci.
Náš nechodí do škôlky vôbec.
Moj ma skoro 3,5 a tiez az od sept teraz
...aj to dufam ze ho zoberu
preco, by malo ist dieta do skolky hned v 3, zvlast ak je mama doma s mladsim a nema problem? Ja sama som sla do skolky az ako 5rocna, moja neter pojde teraz ako4 rocna a mojho syna tiez neplanujem dat o skolky v 3 rokoch, ale az neskor. Nam je doma spolu dobre.
Áno, išiel až v 3,5 lebo sa ešte nepýtal na wc