icon

Nájde sa niekto, kto ju už prečítal? Je putava, oplatí sa kúpiť? Dakujem

avatar

Votriem sa, ak nevadi

31. jan 2018
avatar

Ja prave citam Mengeleho dievca, takze tiez by ma to zaujimalo 😊

31. jan 2018
avatar

Aha, tak pozeram na martinuse, ze vychadza o 5 dni, takze zrejme nam nikto neporadi 😉

31. jan 2018
avatar
31. jan 2018
avatar

@katinka1987 veru na to som sa vôbec nepozrela, super Dakujem aj za to 😊

31. jan 2018
avatar

@katinka1987 to je brutal kniha. Ani sa to neda predstavit co sa vtedy dialo 😢

31. jan 2018
avatar

@pamis ja som len zacala, prvy kusok katastrofa, teraz je to pekne, ten zivot v mestecku a dvorenie, ale nechcem ani vediet, co ma caka dalej 😢

31. jan 2018
avatar

@miinka3333 mam ju objednanú, tak som zvedava
@katinka1987 tam je Mengele menej spomenutý ako som čakala, ale aj tak som musela predychavat slzy, ale tvrdšia kniha co sa týka koncentrakov je Utiekol som z osviencimu

31. jan 2018
avatar

@delfinik855 utiekol som z osviencimu chcem práve teraz kúpiť a majú akciu spolu s touto za nejakých 33€ cca myslím, tak premýšľať vziať obe

31. jan 2018
avatar

@miinka3333 ja ju urcite odporucam, silná kniha

31. jan 2018
avatar

@delfinik855 mne sa zatiaľ najviac páčilo odsúdení prežiť, ale už mnoho ľudí mi odporučilo práve utiekol som z osviencimu, že je ešte lepšie. No nič, skočím si po ňu. Bazárovo ju nájsť s druhej ruky je úplne nemožné. Musí byt naozaj silná

31. jan 2018
avatar

@miinka3333 odsúdení prežiť som este necitala, tak si musim doplniť zbierku, toto su silne knihy, tak asi si ich väčšina necháva v zbierke, ja tieto tiez neposuvam ďalej, max známym pozíciám prečítať

31. jan 2018
avatar

@delfinik855 ja odkedy som jednej pani pozicala jednu knihu a vratila mi ju tak, ze z knihy si robila zalozku. t.j. namiesto zalozky ohla roztek knihy, tak...odvtedy jedine mame poziciam

31. jan 2018
avatar

@delfinik855 presne tak. Ja tiež toto syslim. Dúfam v to, že raz si ich prečíta maly. Odsúdených naozaj odporúčam je tam veľa takých informácií, okrem iného ktoré sú dobre vedieť. (Trasy vlakov, polohy koncentrakov, koniec vojny, čo bolo potom...). A ja som práve objednala utiekol som z osviencimu, tak sa veľmi teším. 😊

31. jan 2018
avatar

@katinka1987 za toto by som vraždila! Mne to vadí ešte aj na knihách z knižnice! 🤬

31. jan 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@miinka3333 ja som chorobny monk, knihy mam podla velkosti, pomaly podla abecedy, nesmie sa ani jeden skrabancek na nej objavit a niekto mi poohyna rohy...tak to je na mna moc 😂 ja jedine ohynam takto rohy ako zalozku v casopisoch, ktore idu do kosa... ale nepochopim tu drzost, ze na pozicanej knihe poohynam rohy ☹

31. jan 2018
avatar

@katinka1987 veru to nepochopím ani ja...Ja si ich tiež kupujem. Či kúpim v kníhkupectve, alebo z bazaru. Vždy utratim nejaké svoje peniaze, takze každý to môže spraviť rovnako. Ja som tiež knihomol a musím v tom mat poriadocek a knihy musia byt ako nové. Od decka to mám tak zafixované a učím to takto aj syna. Ja by som asi bola v tvojom prípade zla a poprosila by som o výmenu za novú knihu, nech si tu ohnutú sama nechá..

31. jan 2018
avatar

@miinka3333 to bola moja ucitelka anglictiny, co mi jednak bolo blbe jej nieco povedat a jednak sa dost divim, ze zrovna ucitel, vzdelany clovek, sa takto sprava ku kniham... ale deti to treba naozaj ucit od malicka 🙂

31. jan 2018
avatar

@katinka1987 tak to by ma porazilo, som zaťažená na knihy, a aj ked mam od sestry požičanú tak sa k nej správam ako k mojej, a aj moja dcéra si tak "opatruje" svoje knihy, co som velmi rada 🙂
@miinka3333 s knihou budes ozaj spokojná, ja som si pozrela, ze odsúdení maju u nas v kníhkupectve, tak uz uvažujem, ze aj dnes si ju skocim kúpiť

31. jan 2018