Prosimvas, je už železnicka vychylovka otvorená, alebo ešte nie je sezóna? Chceli by sme ísť zajtra, ak by bola. Na nete som našla info z 2015, tak za radu vopred ďakujem
Toto myslis?
23. mar 2019
Prosimvas, je už železnicka vychylovka otvorená, alebo ešte nie je sezóna? Chceli by sme ísť zajtra, ak by bola. Na nete som našla info z 2015, tak za radu vopred ďakujem
Toto myslis?
https://www.kysuckemuzeum.sk/historicka-lesna-u...