Tak, včera v práci veľká zábava. S kolegyňou sa rozišiel priateľ a chce si kúpiť auto a všetci sme ju v podstate nevideli šoférovať auto a sama tvrdila, ze pár rokov nesedela za volantom. No tak sa jej sef opýtal, koľko rokov nesedela za volantom a ona s kľudom Angličana odpovedala, ze uz 24 rokov nešoférovala 😎😂😂😂😂 skoro sme sa od smiechu pocikali...
moja kolegyna nesoferovala 30 rokov. Kupila si auto, dala nejake kondicne jazdy a soferuje ako pani! 🙂
Ja som nesoferovala 14r teraz soferujem uz 3r a suuupis aj mm ma chvali.... Mam velke auto...
Tiež šoférujem tretí rok po 17 rokoch, nech ide do toho 🙂
no ono je to uplne jedno, či ona začne po 24 rokoch, dá si pár jázd s niekým ,alebo v autoškole, alebo či začne jazdiť divoký 18 ročný mlaďoch bez rozumu. Ja som tiež začala jazdiť takmer po 20 rokoch a čo?
Tak ju podporte a pomozte jej. Mala by si dat kondicne jazdy a sup soferovat. Preco nie .... je to v poho. Na kond. Jazdach uvidi ci jej to ide.
Moja 60 ročná svokra nikdy nešoférovala a asi dva roky jazdí...mala pár kondičných jázd..
Nech si kupi radsej teda najprv nejake gumene 🙂