Viete co mam najradšej na Švajčiaroch? Ked sa ma pýtajú, ze či na Slovensko cestujeme autom 2 dni? Ľudia my 1200 km necúvame 😲
Mna zabil jeden cernoch v NYC ze SVK je v laribiku a darmo som mu to vysvetlovala ze karibil neni europa ;)
20. júl 2015
Ja som v severnom Taliansku a kokegina sa ma pytala, či máme na Slovensku more 😉
15. sep 2015
Hahhahaha - no pre porovnanie - my do Talianska chodime 1100km cca 10 max 12 hodin - podla toho aka je cesta,kolko krat stojime a tak.....a ked idu Taliani k nam na navsteu tak idu 20 hodin 😀 skoro som umrela od smiechu 😀
18. sep 2015
Mne sa tiez v Nemecku paci,ked sa ma opytaju odkial som,ked poviem Slovensko,vsetci su mudri: " Jasneee,Slovensko je krasna krajina,bol som v Prahe!" 😂