Ahojte baby tie čo robíte rezne s mliekom ako ich presne robíte poprosím postup lebo všade počujem že sú fajne potom mäkkučké rezne🥰😘🤷ďakujem za info😂😂
milka1533
autorĎakujem .. vyskúšam 🙂
26. máj 2020
Ja ich naklepeme osolím a ponorím do mlieka pár hodín pred obalovaím,
26. máj 2020
Inak ja obalujem v hrubej muke a su ovela chrumkavejsie ako v hladkej 😀
26. máj 2020
Ja dávam mlieko do vajíčka keď obalujem