Ahojte mám otázočku konci mi materská ..a chcem vedieť či mi pošlú papier poštou že mám nahlásiť rodicak alebo to mám sama zájsť na úrad ??dikes 🙂 ..
Sama
@jenny257 najprv na sp kde ti dajú potvrdenie o ukončení MD a s tým na upsvar žiadať o RP spolu s rodným listom dieťaťa.
Ďakujem za info baby 🙂
si na Slovensku, všetko sama, aj keď by už mohli byť prepojení a poslať to tam priamo, ale to je zatiaľ sci-fi
@lucka_ke este je ti scifi..... ale napriklad ked som vybavila novy OP, na zdravotke to uz mali 😉 takze pomaly sa posuvaju ....
@martinkatinka veď práve, keď vedia prepojiť matriku s Políciou a ZP, prečo toto nevedia... však takmer každá mamička čo má materskú ide na RD, aspoň by si to mohli informačne preposlať a ak by dotyčná nechcela ísť na RD vtedy by mala povinnosť to oznámiť, ni že každá musí ísť, vypisovať trojmo formuláre a nosiť zbytočné potvrdenia...
Zo socialky dostanes, ze si skoncila a na UPSVaR das ziadost o rodicak. Ale aj do sicialky musis ist sama.
Sama zájsť .