Baby keď ste dávali detičkam v 5mesiaci prvý krát papať zemiacik koľko lyžičky vám spapal?? Lebo ja ani šajnu nemám koľko mu stačí keďže to stále vypluva
😂😂😉
Nejde o kŕmenie ale oboznamovanie s novými chuťami a konzistenciou a typom stravy 🙂 je to normálne. Skús o pár dní opakovať 🙂 dovtedy skúste inú zeleninku
A koľko tak lycicky malej spapali??
Žeby 2? 🤔 Mne zemiaky nechcelo žiadne, moc im nechutilo, skôr bataty im lepšie šmakovali.
Moje zjedli hneď koľko mali, takže som im dala podľa vlastného úsudku, aby im ulzle nebolo
Aha čiže to je jedno koľko mi spapka lebo ako ja dávam na špičku lyžičky malej kus zemiacik i to mi vypluje polovku z toho :D.. Iba to som. Chcela vedieť ďakujem :D..
Ako pisu baby,nejde o ro,kolko zje,ale ze sa zoznami s chutou. Vydis,ci nema reakciu. Syn zjedol hned zo vsetkeho poharik, dcera do jedneho roka zo vsetkeho co sme jej dali lyzicku,max.dve.
@milka1533 aj lyzicka je uspech, neboj sa, oboznamuje sa ozaj s inymi chutami ako mlieko 🙂
Za chyby sa ospravedlnujem.🙈
U nas zemiak samotny vobec, nic. Postupne som ho kombinovala s inou zeleninou, vtedy ok. Mrkva smakovala 🙂
Zemiak ani moj syn nechcel zo zaciatku.. Skus inu zeleninu.. Najprv len par lyziciek, postupne pridavaj, ak nebude ziadna reakcia a bude chutit
Chalani obrblali a baby zjedli vsetko hned na 1x