icon

Baby keď ste dávali detičkam v 5mesiaci prvý krát papať zemiacik koľko lyžičky vám spapal?? Lebo ja ani šajnu nemám koľko mu stačí keďže to stále vypluva
😂😂😉

avatar

Chalani obrblali a baby zjedli vsetko hned na 1x

20. aug 2019
avatar

Nejde o kŕmenie ale oboznamovanie s novými chuťami a konzistenciou a typom stravy 🙂 je to normálne. Skús o pár dní opakovať 🙂 dovtedy skúste inú zeleninku

20. aug 2019
avatar

A koľko tak lycicky malej spapali??

20. aug 2019
avatar

Žeby 2? 🤔 Mne zemiaky nechcelo žiadne, moc im nechutilo, skôr bataty im lepšie šmakovali.

20. aug 2019
avatar

Moje zjedli hneď koľko mali, takže som im dala podľa vlastného úsudku, aby im ulzle nebolo

20. aug 2019
avatar

Aha čiže to je jedno koľko mi spapka lebo ako ja dávam na špičku lyžičky malej kus zemiacik i to mi vypluje polovku z toho :D.. Iba to som. Chcela vedieť ďakujem :D..

20. aug 2019
avatar

Ako pisu baby,nejde o ro,kolko zje,ale ze sa zoznami s chutou. Vydis,ci nema reakciu. Syn zjedol hned zo vsetkeho poharik, dcera do jedneho roka zo vsetkeho co sme jej dali lyzicku,max.dve.

20. aug 2019
avatar

@milka1533 aj lyzicka je uspech, neboj sa, oboznamuje sa ozaj s inymi chutami ako mlieko 🙂

20. aug 2019
avatar

Za chyby sa ospravedlnujem.🙈

20. aug 2019
avatar

U nas zemiak samotny vobec, nic. Postupne som ho kombinovala s inou zeleninou, vtedy ok. Mrkva smakovala 🙂

20. aug 2019
avatar

@milka1533 Od začiatku som kombinovala minimálne dva druhy zeleniny, bylinky, rasca. Zjedli obaja na prvy sup cca 100g

20. aug 2019
avatar

Zemiak ani moj syn nechcel zo zaciatku.. Skus inu zeleninu.. Najprv len par lyziciek, postupne pridavaj, ak nebude ziadna reakcia a bude chutit

20. aug 2019