Dievčatá bola som dnes u alergologicky ale moja pamäť je taká že len pri nej som si všetko zapamätala a doma som z toho už dilino😅😅😅🤦🤦🤦Používala niektorá z vás do nosa UNIFLOX ? ..lebo píše tu na obale že je to do očí a ucha ..a nie som si istá ale asi hovorila že do nosa si to mám dávať ale pre istotu sa ešte vás opýtam či niektorá to nemala😅😅🤦🤷blbé komentáre si nechajte vďaka😅
Detskí lekári ho bežne predpisujú do nosa. Moje deti ho už niekoľkokrát mali.
29. sep 2020
Áno,aj my sme ich mali do nosa
29. sep 2020
Aj do nosami (btw u nás jedine čo zaberie)
29. sep 2020
milka1533
autorHej jooj ďakujem dievčatá a ešte jedna otázka v lekárni mi napísali 3x3 ...toto chápem že 3krat na deň ale 3kvapky do jedného nosa a tri kvapky do druhého nosa?chápem to správne ?🙂😁😁🤦🤷😅
29. sep 2020
milka1533
autorPardon dierky😅😅😅
29. sep 2020
Áno aj do nosa, ale to sú atb