Dievčatá mala som v kúpeľni Jar a malý mi z nej asi trošku odpil riešiť to nejako. .alebo dať mu len vodičky sa napiť a nepanikarit???
Pit asi nie. Iba usta vyplachnut
No trošku sa z nej napil
Ani vodu ani mlieko a ani zvracanie nevyvolávať, zavolaj na to toxikologické alebo na pohotovosť
Daj mu Hilak ten by to mal zneutalizovat v brušku
Ked vypije iba trochu moze mu byt zle, nema sa davat ani voda lebo jar obsahuje penivu latku a keby to vdychol tak sa moze zacat dusit, pripadne mat chemicky zapal pluc. Volaj na toxikologicku linku. Ziadna voda ani mlieko hlavne
nepanikárte,ved to nie je savo....max. ho preženie,jar nepoleptá sliznice....
ústa povyplachovať,povyplúvať vodu
@stakacso Hylak určite nie nikdy nesmieš skúšať neutralizáciu
zavolala by som na pohotovosť - určite poradia....ale logicky nič piť, max.niečo suché zjesť ale zavolala by som na pohotovosť
ziadnu vodu, ale ak mas, tak mu daj kvapky, co sa davaju detom na koliku napriklad espumisan a podobne. Nieco, co odbublinkuje. Riesila som to, tak viem, Ale treba pozorovat, moze prist k zapalu pluc, Cize najneskor zajtra by som skocila k pediatricke.
@janinah si na omyle, ak sa mu to napeni (ak to zapil vodou), tak to moze urobit sarapatu v dychacich cestach
...nech to zaje chlebom alebo niecim inym tuhym, vodaby hned na to nemala ist. Moj maly zas prehryzol tabletu do pracky ☹ doktorka nam povedala vyplachnut usta, nedat nic zapit pre istotu a zajest niecim tuhym, nic mu nebolo...
Espumisan a volat na toxikologicku linku.
Nakoniec mu chvalabohu nič nebolo ale ďakujem za každú radu 😊😒
Hlavne mu nedaj pit vodu prosim ta