icon

Dievčatá mala som v kúpeľni Jar a malý mi z nej asi trošku odpil riešiť to nejako. .alebo dať mu len vodičky sa napiť a nepanikarit???

avatar

Hlavne mu nedaj pit vodu prosim ta

24. máj 2020
avatar

Pit asi nie. Iba usta vyplachnut

24. máj 2020
avatar

No trošku sa z nej napil

24. máj 2020
avatar

Ani vodu ani mlieko a ani zvracanie nevyvolávať, zavolaj na to toxikologické alebo na pohotovosť

24. máj 2020
avatar

Daj mu Hilak ten by to mal zneutalizovat v brušku

24. máj 2020
avatar

Ked vypije iba trochu moze mu byt zle, nema sa davat ani voda lebo jar obsahuje penivu latku a keby to vdychol tak sa moze zacat dusit, pripadne mat chemicky zapal pluc. Volaj na toxikologicku linku. Ziadna voda ani mlieko hlavne

24. máj 2020
avatar

nepanikárte,ved to nie je savo....max. ho preženie,jar nepoleptá sliznice....

24. máj 2020
avatar

ústa povyplachovať,povyplúvať vodu

24. máj 2020
avatar

@stakacso Hylak určite nie nikdy nesmieš skúšať neutralizáciu

24. máj 2020
avatar

zavolala by som na pohotovosť - určite poradia....ale logicky nič piť, max.niečo suché zjesť ale zavolala by som na pohotovosť

24. máj 2020
avatar

ziadnu vodu, ale ak mas, tak mu daj kvapky, co sa davaju detom na koliku napriklad espumisan a podobne. Nieco, co odbublinkuje. Riesila som to, tak viem, Ale treba pozorovat, moze prist k zapalu pluc, Cize najneskor zajtra by som skocila k pediatricke.

24. máj 2020
avatar

@janinah si na omyle, ak sa mu to napeni (ak to zapil vodou), tak to moze urobit sarapatu v dychacich cestach

24. máj 2020
avatar

...nech to zaje chlebom alebo niecim inym tuhym, vodaby hned na to nemala ist. Moj maly zas prehryzol tabletu do pracky ☹ doktorka nam povedala vyplachnut usta, nedat nic zapit pre istotu a zajest niecim tuhym, nic mu nebolo...

24. máj 2020
avatar

Espumisan a volat na toxikologicku linku.

24. máj 2020
avatar

@stakacso Hylak nema ziadnu neutralizacnu schopnost, obycajne probiotikum....

24. máj 2020
avatar

Nakoniec mu chvalabohu nič nebolo ale ďakujem za každú radu 😊😒

26. máj 2020