icon

Dobre ránko dievčatá čo ste dávali aké dary pre pani učiteľky v MS ku koncu roka?..a ak košíček nejaký čo v nej bolo ?🙂 Ďakujem potrebujem sa inšpirovať 😂😂😂😍😘♥️

avatar

Ja som dala spraviť takéto srdiečko drevene

3. jún 2020
avatar
3. jún 2020
avatar
3. jún 2020
avatar

My sme stále dávali kvety. Ale keby som mala dať nejaký darček. Tak možno darčekové balenie 🍯 medu alebo pečený čaj.

3. jún 2020
avatar

@petronelaura super nápad, čo ťa to vyšlo?

3. jún 2020
avatar

Pripnem sa

3. jún 2020
avatar
3. jún 2020
avatar

📌

3. jún 2020
avatar

@mishell8 stoja okolo 28 eur

3. jún 2020
avatar

Pozerala som ten fb, krasne su tie darcekove krabicky. Zial ja nie som na fb tak asi len po telefone si tam zavolam. Vdaka za super tip😉

3. jún 2020
avatar

Ja robím takéto 🙂text sa dá samozrejme zmeniť 🙂

3. jún 2020
avatar

kyticu zo sušeného ovocia

3. jún 2020
avatar

My čajík 🙂

3. jún 2020
avatar

@jane1989 jeeej, to je pekné, kde sa to dá kúpiť? Vďaka

3. jún 2020
avatar

@abbies písala som ti IP

3. jún 2020
avatar

@jane1989 aj ja poprosi

3. jún 2020
avatar

@mipu písala som IP

3. jún 2020
avatar

@jane1989 ďakujem

3. jún 2020
avatar

@petronelaura krásne je to dobrá inšpirácia ..ďakujem dievčatá za typy♥️😍

3. jún 2020
avatar

@bubulacikkk spravila mi ho jedna mamička tu na modrom koňovi vola sa zuzufar

3. jún 2020