Dobre ránko dievčatá čo ste dávali aké dary pre pani učiteľky v MS ku koncu roka?..a ak košíček nejaký čo v nej bolo ?🙂 Ďakujem potrebujem sa inšpirovať 😂😂😂😍😘♥️
3. jún 2020
3. jún 2020
My sme stále dávali kvety. Ale keby som mala dať nejaký darček. Tak možno darčekové balenie 🍯 medu alebo pečený čaj.
3. jún 2020
@petronelaura super nápad, čo ťa to vyšlo?
3. jún 2020
Pripnem sa
3. jún 2020
@jananemethova kde prosim
3. jún 2020
3. jún 2020
@mishell8 stoja okolo 28 eur
3. jún 2020
Pozerala som ten fb, krasne su tie darcekove krabicky. Zial ja nie som na fb tak asi len po telefone si tam zavolam. Vdaka za super tip😉
3. jún 2020
Ja robím takéto 🙂text sa dá samozrejme zmeniť 🙂
3. jún 2020
kyticu zo sušeného ovocia
3. jún 2020
My čajík 🙂
3. jún 2020
milka1533
autor@petronelaura krásne je to dobrá inšpirácia ..ďakujem dievčatá za typy♥️😍
3. jún 2020
@bubulacikkk spravila mi ho jedna mamička tu na modrom koňovi vola sa zuzufar
3. jún 2020




Ja som dala spraviť takéto srdiečko drevene