icon

Dobre ránko .malý má vystipany pipík aj vajíčka čo by mu NATO pomohlo?skúšala som už sudocream aj bepanthen a nič stále to tak má ..či to môže byť od plienky??treba vyskúšať vymeniť značku plienky???

avatar

Pytiol mast!

10. jún 2020
avatar

Nám pomáha imazol

10. jún 2020
avatar

Rybacia masť

10. jún 2020
avatar

Rybilka Neo

10. jún 2020
avatar

Tiež pytiol

10. jún 2020
avatar

Imazol krempasta

10. jún 2020
avatar

Rybacia masť.

10. jún 2020
avatar

Imazol nám pomáha, a neviem co zvhlhcenymi ci používate ale treba len čistou vodou a vysušiť prikladám im uterák a nie šúchanim,. Vlhčené sú svinstvo

10. jún 2020
avatar

Ja som nasim davala a aj davam modru indulonu, hrubu vrstvu. Zabrala im lepsie ako sudocrem ci imazol.

10. jún 2020
avatar

Rybacia mast. Mojmu idu zuby. Tiez ritulka aj gulky dostavaju zabrat a veru mojmu malemu nepomaha nic ine okrem rybacej masti. A som vdacna ze som ju dostala v porodnici vtedy a tak sa o nej dozvedela😄lebo asi v jednoduchosti je krasa.
@verosika zatial nam to netreba ale predcasne dakujem za napad. Mam doma este ale 4kremiky na ritulu a nepomahaju ked ich bolo treba

10. jún 2020
avatar

Určite imazol, verím, že pomôže! Najlepšia masť

10. jún 2020
avatar

Áno, plienku skus vymeniť 😉

10. jún 2020
avatar

A ten imazol alebo rybacia masť to sú na predpis? 😊...a ďakujem vám babenky už len nech zaberie niečo z toho 😊

10. jún 2020
avatar

@milka1533 rybacia je v lekarni bez predpisu. Lacna zalezitost 2 eur cca. Viem ze aktualne si ochotna dat cokolvek nech sa ulavi malemu ...ale chod od najlacnejsieho 🙂a dufam ze zaberie

10. jún 2020
avatar

@linkapaulinka hádam zaberie a ďakujem

10. jún 2020
avatar

Plienku dole, umyť a nechať vetrať 😊

10. jún 2020