Dobre ránko .malý má vystipany pipík aj vajíčka čo by mu NATO pomohlo?skúšala som už sudocream aj bepanthen a nič stále to tak má ..či to môže byť od plienky??treba vyskúšať vymeniť značku plienky???
Nám pomáha imazol
Rybacia masť
Rybilka Neo
Tiež pytiol
Imazol krempasta
Rybacia masť.
Imazol nám pomáha, a neviem co zvhlhcenymi ci používate ale treba len čistou vodou a vysušiť prikladám im uterák a nie šúchanim,. Vlhčené sú svinstvo
Ja som nasim davala a aj davam modru indulonu, hrubu vrstvu. Zabrala im lepsie ako sudocrem ci imazol.
Rybacia mast. Mojmu idu zuby. Tiez ritulka aj gulky dostavaju zabrat a veru mojmu malemu nepomaha nic ine okrem rybacej masti. A som vdacna ze som ju dostala v porodnici vtedy a tak sa o nej dozvedela😄lebo asi v jednoduchosti je krasa.
@verosika zatial nam to netreba ale predcasne dakujem za napad. Mam doma este ale 4kremiky na ritulu a nepomahaju ked ich bolo treba
Určite imazol, verím, že pomôže! Najlepšia masť
Áno, plienku skus vymeniť 😉
A ten imazol alebo rybacia masť to sú na predpis? 😊...a ďakujem vám babenky už len nech zaberie niečo z toho 😊
@milka1533 rybacia je v lekarni bez predpisu. Lacna zalezitost 2 eur cca. Viem ze aktualne si ochotna dat cokolvek nech sa ulavi malemu ...ale chod od najlacnejsieho 🙂a dufam ze zaberie
@linkapaulinka hádam zaberie a ďakujem
Plienku dole, umyť a nechať vetrať 😊

Pytiol mast!