icon

Ahojte. 11ročna idú zajtra na výlet ma pršať treba pršiplášť..poradíte kde kúpim? Pepco, Tesco,Kik...??ďakujem

avatar

V Pepcu majú taký s avokádom ale aj v Decathlone zoženieš alebo v Sportisime.

28. sep 2022
avatar

čiňák ...

28. sep 2022
avatar

v DM maju tiez

28. sep 2022
avatar

dnes som kúpila u číňana 3,50€. Parádny pevný

28. sep 2022
avatar

Sportisimo

28. sep 2022
avatar

Decathlon

28. sep 2022
avatar
28. sep 2022
avatar

Sportisimo, dm

28. sep 2022
avatar

exisport aj

28. sep 2022
avatar

Ďakujem za odpovede, kúpila som u cinana za 4,50e nakoniec.

29. sep 2022
avatar

@lajva aj ja som spokojná, tiež som kúpila tam aj farba pekná a vyzerá byt pevný🙂

29. sep 2022