icon

Baby pouzivali ste toto pri kiahniach, pomohlo?

avatar

Ano pouzivali sme,odporucila dr.

26. apr 2017
avatar

Moja Davidko to pouzival pri kiahnach a k tomu fenistil kvapky a pomahalo mu to.

26. apr 2017
avatar

Ja som potierala z Justu olejom z 31bylin a vôbec sa neskriabali ani jedna a krásne to rychlo susilo, do tyzdna mali obe chrasty..toto skor dusí..este tee trea olej je 👍

26. apr 2017
avatar

U nášho najviac pomohlo nechať tak a ničím nenatierat. Keď sme natreli tak sa to dlhšie hojilo (ešte aj jazvy ostali) ako tie co boli volne.

26. apr 2017
avatar

Ano nam pomohlo a este sme k tomu betadine 🙂

26. apr 2017
avatar

tiez sme natiwrali, hlavne tie mega a kupala v hypermangane

26. apr 2017
avatar
mimikas
autor

@kattie1982 ano v hypermangane aj my kupeme a este fenistil, moj je ekzematik a u neho je toho fakt vela.

26. apr 2017
avatar

Pomohlo, kiahne velmi rychlo presli zo zapaleneho stadia do uschnuteho stadia.

26. apr 2017
avatar

Ano davali sme aj mi obom detom a pomohlo. A mozem povedat,ze je to velmi dobre. Plus fenistil kvapky. A vykupat v hypermangane.

26. apr 2017
avatar

Ano pri obidvoch a odporucam to 👍

26. apr 2017