Mne je do placu akože to sme takýto ? Bola som v obchode jasne len pre chlieb a smotanu soraaa jak hovado pre do mnou staršia Pani videla som že sa jej niečo deje opierala sa o regál chytala čelo potľapkála som ju pekne sa opýtala že Vám je zle ona že áno ťažko sa jej dýcha všetci sa len otočilo nikto nič ja rýchlo pre minerálku nech sa napije vyslovene som ju požiadala nech si ide k oknu na paraperu sadnut ja jej nákup budem podsúvať len sa všetci otáčali toto je ako čo ??? Tak som čakala nikto ju nepustil prišla som už k pokladni vyložila som jej nákup ešte navrhla že ju zoberiem domov ona nie dakujem tu býva hneď tak mi dakovala... toto má byt automatické ach prosím pomáhajmeee si 🙏
Niektorí pre vírus zabúdajú že sú ľudské bytosti
No tak tym že problemy s dychanim patria medzi prvy priznak korony tak je to celkom pochopiteľné že nikto neutekal knej , ešte aj ked to počuli že sa jej ťažko.dycha a hlavne ked nemala ruško... chapeš nie každy chce riskovať svoj život. Vďaka za takych ako si ty 🙂
Iba otočili hlavy úplne chudá červená ne bledaaaa veď ako sme ľudia ja už ničomu nechápem
Vies ako to byva v katastrofickych filmoch, ked v skupine ludi je vzdy ten super cool hrdina, ktory riskuje a pomaha aj napriek tomu, ze sam sa tym ohrozi? A potom je tam vzdy aj nejaky hystericky typek alebo zena, ktory v jednom kuse robi paniku a vrieska, ze vsetci tu zomrieme? Tak ty si jeden z tych hrdinov, bohuzial vacsina ludstva je ten druhy typ, aj ked si to nepriznaju 🙂
Mne prisli vcera v obchode na odpadnutie...najprv som cupela..a ludia cumeli...potom som si sadla uz na zem (manzel mi utekal po vodu) a ludia az odstup odomna robili...nikto sa ani len neopytal tehotnej zeny pomali leziacej na zemi ci moze nejako pomoct... proste corona :D aj zdochnj na zemi
Sťažené dýchanie...pomôcť treba, zareagovala si dobre, ale javy som preistotu v momente googlila číslo pre svoj okres a volala ... Pani šla do moc a ktovie, či nie je už nakazená z takéhoto bežného nákupu...mohli ju preistotu testnut...a presne takto sa to šíri, že sa nebola odborná pomoc,ale pomôžu len laici s nákupom ,teta šla domov a už to ide....
@mimiqa krasne od teba..🙂❤
ja mam opacnu skusenost ..muz kychol a vsetci sa rozutekali🙈🙊
Teraz ked niekde odpadnete evakuuju aj cele OC :D
Ja nemám problém pomôcť takto za normálnych okolností, ale v terajšej situácii by to bolo podľa mňa nezodpovedné, obzvlášť keď pani javila jeden z príznakov choroby. Neohrozím predsa svoju rodinu len preto, že sa budem hrať na hrdinku.

vsetci sa boja korony,a este ked sa jej tazsie dychalo.... Pekne od teba ze si sa zachovala tak,ako si sa zachovala