icon
15 / 330
avatar

tak toto je ina brutalita....nechces z toho vyrabat sperky?

2. jan 2014
avatar

a to potom ako stvrdne? pýtam sa ako dil ja viem, ale vyvalujem tu oči 🙂

27. feb 2014
avatar

@moon1979 fimo sa môže variť,ale ja to pečiem 🙂

27. feb 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

waaaaau

9. júl 2014
avatar

krasa...najdem niekde navod co k tomu potrebujem a ako sa to robi?

19. apr 2015
avatar

@adulik75 čo konkretne by ste chcela vediet?

19. apr 2015
avatar
Komentár bol odstránený