a to potom ako stvrdne? pýtam sa ako dil ja viem, ale vyvalujem tu oči 🙂
27. feb 2014
waaaaau
9. júl 2014
krasa...najdem niekde navod co k tomu potrebujem a ako sa to robi?
19. apr 2015
a to potom ako stvrdne? pýtam sa ako dil ja viem, ale vyvalujem tu oči 🙂
waaaaau
krasa...najdem niekde navod co k tomu potrebujem a ako sa to robi?
tak toto je ina brutalita....nechces z toho vyrabat sperky?