Ahojte baby je moznost si dat urobit sklička do okuliarov aj ked si donesiem napriklad ram kupeny v drogerii? Myslim v optike 🙂 ci to maju podmienene ze si tam musim kupit aj ram
Dakujem
nemusíš.... niekto nosí 10 rokov rámy a za ten čas vymení aj 3x sklo...
Mozes, no nie do vsetkych sa da vymenit sklicka. Najma tie lacne z drogerie.
Ano je ta moznost, moja mama im nosi ramy z ali 🤣🤣
mne urobili do svojho ramu, ale ma upozornili, ze za tie ramy nezodpovedaju - teda reklamacia nebude mozna...kupila som si u nich a mam v nom uz druhe skla
Tiez som synovi dala robit do ramu z Ali a bez problemov a akychkolvek pripomienok; kamoske som dala ram, tuez z ali a dala ribit skla v inej optike a teiz bez akychkolvek problemov.
Ja tak nosim a ram ma vyjde okolo 6 eur a sklicka 18 .. Vzdy tak nosim nakolko mam.chudu tvat a detske ramy co maju mi nesedia a vzdy si ja najdem a oni mi spravia.
Väčšinou chcú aby ste kúpili priamo od nich. Sklíčka nahodia ale za dosť vysokú cenu.