icon
9 / 30
sakura - japonska čerešna s menom môjho syna
avatar

krasne tatoo

12. dec 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@miriamsz tiez sa chystam skraslit moje telo tymto sposobom 🙂 len hladamdobreho tatera

12. dec 2012
avatar

@henika26 ja mam užasneho ak chceš kontakt daj vediet

12. dec 2012
avatar

@miriamsz napisem IP 🙂

12. dec 2012
avatar

aha ju toto co !!!!!!!!! to je cele ci to ma pokracovanie?

18. dec 2012
avatar

@michaela1986 pokračovanie nie je

18. dec 2012
avatar

kočka

2. jan 2013
avatar

@tepka dakujem

2. jan 2013
avatar

kde si si davala robit? ja tiez by som chcela, ale na krk, len sa bojim bolesti :-P

17. jan 2013
avatar

@lizatko1009 ženy maju posunuty prah bolesti ,ale pravda je že na krku to boli ? vieš čo u kamoša na obchodnej

17. jan 2013
avatar

@miriamsz co si zato zacvakala, ale som pocula, ze tam najviac boli ja by som chcela nieco take http://www.pikosky.sk/2007/02/28/co-ma-vytetova... , alebo na zapastie

17. jan 2013
avatar

@lizatko1009 tak na krk , ono to boli najviac okolo uši , ked si daš takto ako čo si poslala to vydržiš, teraz ktore mysliš za toto čo je tu na foto kolko som dala,alebo za druhe čo mam na nohe

17. jan 2013
avatar

jeej toto je krasne 🙂

8. júl 2013