Dievcinky,
ake flasky pouzivate pre deticky.Teda nie taketo s cumlom🍼 ,ale pre take cca2rocne a viac.mne sa zda,ze vsetko hned zasmradne.aj,ked casto umyvam s octom.poradne nieco.
Najlepsie co sa dobre umyva a da sa aj ten vrchnak rozobrat.
Vdaka.❤
Z DM babylove. Ine nechcela, ked bola mensia a ostali sme verni znacke. Mne este nikdy flasa nesmrdela a to mam niektore aj vyse roka. Menila som vzdy len cumle a sosaciky
7. okt 2016
Ja kupujem malej lucku s tým sosacikom.
7. okt 2016
miriskaz
autor@sunshine21 aj ja to casto takto riesim.
7. okt 2016
@miriskaz je to super podľa mňa a ani sa nevyleje v taške. Inak mame pohárik.
7. okt 2016
Zdravelahve, pripadne ikea sosacikovy pohar