Dievčatá Bratislavčanky poraďte mi prosím akým spojom (autobus,trolejbus) sa dostanem z hlavnej stanice na žižkovú 11? Dakujem
Z Hlavnej stanice môžeš ísť električkou č. 1 a vystúp na zastávke Satam Sófer. Je to asi 7 zastávok, ale v električke oznamuje nasledujúcu zastávku.
Po vystúpení kúsok pešo.
Spoj si môžeš si vyhľadať cez www.imhd.sk
elektricka z hlavnej stanice chod dolava dole, tam ma zastavku.
cislo 1 ma teraz zmenenu trasu, pojdes cez tunel a potom ako napisali baby
@miruska44 miesto sprostých ironickych komentárov to radšej urob 😉😉😉
@miruska44 radi Ti dobre @yellowunicorn
A platí to nielen v Ba,dokonca i napeso.
Divná reakcia na dobrú radu.
@miruska44 radi Ti dobre @yellowunicorn
A platí to nielen v Ba,dokonca i napeso.
Divná reakcia na dobrú radu.
@jankalukasova
@amel
Baby, prečo sa do @miruska44 tak navážate.
Veď ona nemala "sprostý, ironicky" komentár, len sa spýtala, lebo nevedela.
Mne sa to fakt vôbec nezdá niečo zlé.
zadaj si to do Google mapy
@napetra tak citujem:"tam mi isto napíše akým číslom autobusu sa tam dostanem....." Je maximálne ironické. Od @liz_lemon dostala odpoveď, ktorá by jej reálne pomohla a mohla by si cestu pohodlne naplánovať podľa časov, kedy príde do BA, podľa toho, čo jej viac vyhovuje. Miesto ďakujem, prišla irónia.
@napetra tak citujem:"tam mi isto napíše akým číslom autobusu sa tam dostanem....." Je maximálne ironické. Od @liz_lemon dostala odpoveď, ktorá by jej reálne pomohla a mohla by si cestu pohodlne naplánovať podľa časov, kedy príde do BA, podľa toho, čo jej viac vyhovuje. Miesto ďakujem, prišla irónia.
@jankalukasova Ja som to nepochopila ako iróniu, vnímam to skôr ako nevedomosť, preto ma prekvapili vaše reakcie. No možno sa mýlim, neviem.
@jankalukasova Ja som to nepochopila ako iróniu, vnímam to skôr ako nevedomosť, preto ma prekvapili vaše reakcie. No možno sa mýlim, neviem.
@napetra nenavazam sa.Napisala som "divná reakcia na dobrú radu".
Nie dobru-najlepsiu.
Vidim akú diskusiu som tu spôsobila. Zrejme som si mala zahryznúť do jazyka. Lebo na normálnu otázku kde som ako odpoveď čakala "ide ti na tú ulicu napr autobus 32 alebo elektrická 10" som sa dozvedela že som ironická. A áno @liz_lemon túto aplikáciu využívam iným štýlom resp ana iné veci ako bola položená otazka. Ďakujem že si mi rozšírila obzor....
@napetra tebe ďakujem za jednu zmala vecných odpovedí na otázku
Dievčatá. Majte pekný vecer
Vidim akú diskusiu som tu spôsobila. Zrejme som si mala zahryznúť do jazyka. Lebo na normálnu otázku kde som ako odpoveď čakala "ide ti na tú ulicu napr autobus 32 alebo elektrická 10" som sa dozvedela že som ironická. A áno @liz_lemon túto aplikáciu využívam iným štýlom resp ana iné veci ako bola položená otazka. Ďakujem že si mi rozšírila obzor....
@napetra tebe ďakujem za jednu zmala vecných odpovedí na otázku
Dievčatá. Majte pekný vecer
@miruska44 ved si to uplne jasne napisala....a teraz napis,ze tam nebola irónia.....ak nie,ok,len potom neviem,ako si to myslela.
Myslím,ze tu bolo namieste "dakujem za radu"
@miruska44 akože toto nebola normálna odpoveď? Dostala si najlepšiu odpoveď na svete - teraz už vieš ako si vyhľadať spoj kdekoľvek na svete.
Ale zas, to chce väčšiu dávku samostatnosti ako len napísať otázku a čakať
@jankalukasova Ja som to nepochopila ako iróniu, vnímam to skôr ako nevedomosť, preto ma prekvapili vaše reakcie. No možno sa mýlim, neviem.
@napetra veď ok, nevedomosť môže byť... Preto som napísala:" to, že o takej možnosti nevieš, neznamená, že neexistuje...🤷". To, že nedostala nalinkované kde a kedy má nastúpiť/prestúpiť. Ja si fakt myslím, že to bola TOP rada. Ja som to využila už všade možne a vždy som prišla, kam som potrebovala. Vrátane San Francisca, Londýna či Ríma.


zadaj si to do Google mapy