icon

Ahojte Zienky prosím vás …keď ste šli po materskej na podporu akú vám vyrátali a aký ste mali plat ? Ďakujem ☺️Kamoska sa má pýtala ako to je …ja to budem riešiť neskôr ..ďakujem

avatar

Nie po materskej ale po rodičovskej, podpora bola cca 1000e vtedy, takú som mala ja..plat pred tým len nejakých 600e

28. aug 2022
avatar

@klarissa25 áno po rd som myslela 🙈☺️
Ďakujem pekne ..lebo nechape kamoska že prečo až taká vysoka je ta podpora keď plat je menší …

28. aug 2022
avatar

@misel1010 no ale tam musia byť splnené nejaké podmienky.. to nie je len tak...

28. aug 2022
avatar

@klarissa25 no veď ja viem ja som zamestnaná už asi 10 rokov čiže ..a plus deň tej dovolenky

28. aug 2022
avatar

@misel1010 no a ukončiť PP dohodou plus musí byt ešte dovolenka na preplatenie, a so všetkým musí súhlasiť zamestnávateľ

28. aug 2022