Ahojte Zienky prosím vás …keď ste šli po materskej na podporu akú vám vyrátali a aký ste mali plat ? Ďakujem ☺️Kamoska sa má pýtala ako to je …ja to budem riešiť neskôr ..ďakujem
misel1010
autor@klarissa25 áno po rd som myslela 🙈☺️
Ďakujem pekne ..lebo nechape kamoska že prečo až taká vysoka je ta podpora keď plat je menší …
28. aug 2022
@misel1010 no ale tam musia byť splnené nejaké podmienky.. to nie je len tak...
28. aug 2022
misel1010
autor@klarissa25 no veď ja viem ja som zamestnaná už asi 10 rokov čiže ..a plus deň tej dovolenky
28. aug 2022
@misel1010 no a ukončiť PP dohodou plus musí byt ešte dovolenka na preplatenie, a so všetkým musí súhlasiť zamestnávateľ
28. aug 2022
Nie po materskej ale po rodičovskej, podpora bola cca 1000e vtedy, takú som mala ja..plat pred tým len nejakých 600e