icon
1 / 1
avatar

Tieto su trendy,značkové,no fakt drahe.
Kúpili sme v Lidli a je skvely. Ale v kabelke ho dcera teda neniesla...to neviem, ako tesni.
Ale kabelkova nádoba to zrovna nie je.

Dnes o 17:43
avatar

Ja mam Stanley ako na obr, len 1,18l velky a teda netesni. Ale vyhovuje mi, ze je velky a mozem si nosit z domu studenu sodu a vydrzi ozaj skoro 6-7hod studena. Syn ma tento typ a ten tesni.

Dnes o 18:38
avatar
@blondiee83

Ja mam Stanley ako na obr, len 1,18l velky a teda netesni. Ale vyhovuje mi, ze je velky a mozem si nosit z domu studenu sodu a vydrzi ozaj skoro 6-7hod studena. Syn ma tento typ a ten tesni.

@blondiee83 ja mam takuto rano o 5 dam studenu vodu al tak lad o 3 poobede este stale extra studena... a mega tesni ani cez to pitko neprejde
len hrncek som chcela ako darcek a viem ze sem tam by to bolo prenasane v taske do prace akoby s obedom len sa bojim tej tesnosti ak by s naklonilo...

Dnes o 21:00
avatar

@clavicula prosim Vas a da sa to akoby zavriet so smalkov? ci musi ist slamka solo? nemam s takymto typom skusenosti chcem to ako darček

Dnes o 21:01
avatar
@amel

Tieto su trendy,značkové,no fakt drahe.
Kúpili sme v Lidli a je skvely. Ale v kabelke ho dcera teda neniesla...to neviem, ako tesni.
Ale kabelkova nádoba to zrovna nie je.

@amel to skor predpokladam ze bude nosit v taske s obedom do prace ale aj rm sa moze stat ze sa nakloni tak aby sa to nepovylievalo

Dnes o 21:02
avatar
@misenka0110

@amel to skor predpokladam ze bude nosit v taske s obedom do prace ale aj rm sa moze stat ze sa nakloni tak aby sa to nepovylievalo

@misenka0110 môžem Ti zajtra skúsiť, ci tecie,ak chceš ten Lidl

Dnes o 21:03
avatar
@amel

@misenka0110 môžem Ti zajtra skúsiť, ci tecie,ak chceš ten Lidl

@amel ak by si mala čas budem veľmi vďačná 🥰

Dnes o 21:24