Tieto su trendy,značkové,no fakt drahe.
Kúpili sme v Lidli a je skvely. Ale v kabelke ho dcera teda neniesla...to neviem, ako tesni.
Ale kabelkova nádoba to zrovna nie je.
Ja mam Stanley ako na obr, len 1,18l velky a teda netesni. Ale vyhovuje mi, ze je velky a mozem si nosit z domu studenu sodu a vydrzi ozaj skoro 6-7hod studena. Syn ma tento typ a ten tesni.
Ja mam Stanley ako na obr, len 1,18l velky a teda netesni. Ale vyhovuje mi, ze je velky a mozem si nosit z domu studenu sodu a vydrzi ozaj skoro 6-7hod studena. Syn ma tento typ a ten tesni.
@blondiee83 ja mam takuto rano o 5 dam studenu vodu al tak lad o 3 poobede este stale extra studena... a mega tesni ani cez to pitko neprejde
len hrncek som chcela ako darcek a viem ze sem tam by to bolo prenasane v taske do prace akoby s obedom len sa bojim tej tesnosti ak by s naklonilo...
@clavicula prosim Vas a da sa to akoby zavriet so smalkov? ci musi ist slamka solo? nemam s takymto typom skusenosti chcem to ako darček
Tieto su trendy,značkové,no fakt drahe.
Kúpili sme v Lidli a je skvely. Ale v kabelke ho dcera teda neniesla...to neviem, ako tesni.
Ale kabelkova nádoba to zrovna nie je.
@amel to skor predpokladam ze bude nosit v taske s obedom do prace ale aj rm sa moze stat ze sa nakloni tak aby sa to nepovylievalo
@amel to skor predpokladam ze bude nosit v taske s obedom do prace ale aj rm sa moze stat ze sa nakloni tak aby sa to nepovylievalo
@misenka0110 môžem Ti zajtra skúsiť, ci tecie,ak chceš ten Lidl
@misenka0110 môžem Ti zajtra skúsiť, ci tecie,ak chceš ten Lidl
@amel ak by si mala čas budem veľmi vďačná 🥰




Ja mam albi https://eshop.albi.sk/modry-nerezovy-termohrnce...