Tieto su trendy,značkové,no fakt drahe.
Kúpili sme v Lidli a je skvely. Ale v kabelke ho dcera teda neniesla...to neviem, ako tesni.
Ale kabelkova nádoba to zrovna nie je.
Dnes o 17:43
Ja mam Stanley ako na obr, len 1,18l velky a teda netesni. Ale vyhovuje mi, ze je velky a mozem si nosit z domu studenu sodu a vydrzi ozaj skoro 6-7hod studena. Syn ma tento typ a ten tesni.
Dnes o 18:38



Ja mam albi https://eshop.albi.sk/modry-nerezovy-termohrnce...