@ichbinich ale sak dobre,len ten malý zmrd v poslednej dobe nevie čo od radosti.najprv vypúšťal kačice a sliepky,lebo robil diery do voliér aby im tam vyžral šrot.už som čakala kedy bude kvákať.tak to manžel ohradil všetkým možným ala pevnosť boyard, rak začal chodiť k susedovi na jablká a gaštany.už nám ani nevolá,že zdrhol,len ho nažene cez bránku naspäť 🤦♀️
Moje zlaté ♥️🥰
@ichbinich ako keby to vidis.my sme tu za hradbami z paliet.ale aj tak to dokaze zdolat
@jeennyv nie tibor je kamarat nie jedlo.sice mu manzel hovori bravcove,klobasa a big tasty bacon ,ale aj ked ho s.re ked kazdy den opravuje plot,tak by ho nezabil.realne.v duchu ho uz podla mna tak 200x 😅🤣
tak ja som nevedela nevedela že srdiečkové😀. Tiborko má rozum a svoj revír😀múdre prasátko❤
Prečo ste mu dali práve meno Tibor ?? Lebo, keď tu čítam z času načas Tvoje storky s klobáskou sa rehocem - mám šéfa Tibora 😂
Je to velky fesak 😍❤️🤭



Jej, ahoj klobaska 🤣
Ako sa má? A ty a celá farma?