Grckanie trápi nielen bábätko, ale aj mamičku. Prečítajte si, akými spôsobmi môžete dieťatku od potiaží uľaviť. http://www.klub-mamiciek.sk/citlive-brusko/zvra...
pozor na reflux
30. okt 2013
Ano my sme grckali dost dlho,az teraz po roku maly pri odgrgnuti uz nic nevygrcne.
30. okt 2013
pekne... teraz sa to dozviem ked už až tak negrckáme :D
30. okt 2013
´brat keď mal 1 a pol týždňa začal grcať, tak šup pohotovosť pretože také šajby ani 15 ročný nedávajú aké vodopády on dával a aj si ho tam nechali a ešte vten večer mal operáciu, mal zúžený dvanástnik
30. okt 2013

môj grckal pretože bol doslova "prežratý" lebo vôbec nebol tabuľkový a stačila mu iba 1/2 dávka oproti tým tabuľkovým odporučeným. ked mi to došlo, prešlo aj grckanie.