icon

Grckanie trápi nielen bábätko, ale aj mamičku. Prečítajte si, akými spôsobmi môžete dieťatku od potiaží uľaviť. http://www.klub-mamiciek.sk/citlive-brusko/zvra...

avatar

môj grckal pretože bol doslova "prežratý" lebo vôbec nebol tabuľkový a stačila mu iba 1/2 dávka oproti tým tabuľkovým odporučeným. ked mi to došlo, prešlo aj grckanie.

30. okt 2013
avatar

pozor na reflux

30. okt 2013
avatar

Ano my sme grckali dost dlho,az teraz po roku maly pri odgrgnuti uz nic nevygrcne.

30. okt 2013
avatar

pekne... teraz sa to dozviem ked už až tak negrckáme :D

30. okt 2013
avatar

´brat keď mal 1 a pol týždňa začal grcať, tak šup pohotovosť pretože také šajby ani 15 ročný nedávajú aké vodopády on dával a aj si ho tam nechali a ešte vten večer mal operáciu, mal zúžený dvanástnik

30. okt 2013