icon

Milé mamičky, už k vám dorazili prvé odmeny zo súťaží? Prvé mamičky nám už napísali. A už ste ich aj vyskúšali?

avatar

Aj k my uz mame;) prave som otvorila balicek;) dakujeme a tesime sa na vyskusanie;)

29. okt 2013
avatar

ešte žiaľ nemáme, ale tešíme sa🙂

29. okt 2013
avatar

my mame asi na poste, neboli sme doma 🙂

29. okt 2013
avatar

my este nemame

29. okt 2013
avatar

nič neprišlo

29. okt 2013
avatar

my uz mame 😀 dakujeme 🙂

29. okt 2013
avatar

ani nam este nic neprislo

30. okt 2013
avatar

aj nám už prišlo a drobček si na mliečku už aj pochutil,,, mňam...mňam 🙂 ďakujeme

30. okt 2013
avatar

prisli vam uz vsetkym tie mliecka?lebo nam este nie ☹

5. nov 2013
avatar

už prišlo aj nám 🙂

6. nov 2013