Milé mamičky, už k vám dorazili prvé odmeny zo súťaží? Prvé mamičky nám už napísali. A už ste ich aj vyskúšali?
ešte žiaľ nemáme, ale tešíme sa🙂
29. okt 2013
my mame asi na poste, neboli sme doma 🙂
29. okt 2013
my este nemame
29. okt 2013
nič neprišlo
29. okt 2013
my uz mame 😀 dakujeme 🙂
29. okt 2013
ani nam este nic neprislo
30. okt 2013
aj nám už prišlo a drobček si na mliečku už aj pochutil,,, mňam...mňam 🙂 ďakujeme
30. okt 2013
prisli vam uz vsetkym tie mliecka?lebo nam este nie ☹
5. nov 2013
už prišlo aj nám 🙂
6. nov 2013
Aj k my uz mame;) prave som otvorila balicek;) dakujeme a tesime sa na vyskusanie;)