icon
avatar
modrykonik
Správa bola zmenená    11. mar 2024    

Milé mamičky, s radosťou vám oznamujeme skvelú novinku 🎉, ktorá poteší predovšetkým majiteľky kočíkov, ale tiež maminky, ktoré si chcú dopriať dobrý kočík za rozumné peniaze! Modrý koník totiž spúšťa novú službu – Predaj preverených použitých kočíkov v Čechách a na Slovensku 🤩.

🙏 Vďaka tejto službe bude pre vás predaj použitého kočíka naozaj rýchlou a jednoduchou záležitosťou úplne bez starostí, pretože:
✅ Nebudete mať žiadny stres z čistenia kočíka a jeho prípravy na predaj (premazanie konštrukcie a pod.) – urobíme to za vás!
✅ Nebudete sa musieť starať o kvalitný inzerát a fotky – urobíme to za vás!
✅ Nemusíte sa obávať, že kočík predáte pod cenu – váš kočík totiž vyšperkujeme do posledného detailu a naša kočíková poradkyňa ho nacení tak, aby ste na ňom určite neprerobili.
✅ Balenie a prepravu kočíka k novému majiteľovi zaistíme taktiež my.
✅ Neriskujete predaj podvodníkovi.
✅ Predáte ho rýchlejšie – kočík budeme inzerovať až v dvoch krajinách (SR a ČR).

👉 Vašou jedinou „starosťou” bude kočík zabaliť a poslať ku nám, ale aj s tým vám samozrejme môžeme pomôcť ❤️. Viac dôležitých informácií nájdete tu: https://i.modrykonik.sk/4c7zJZV

avatar

Ja mám kočík vyčistený a niektoré diely aj vyprané.

12. mar 2024
avatar
12. mar 2024
avatar

Super, zaujímalo by ma viac info.

12. mar 2024
avatar

@svokrinjazykmonika na konci správy je link, kde nájdeš všetko dôležité 😊

12. mar 2024
avatar

Jasne, a keď kočík nepredate tak nebudem mat ani kočík ani peniaze, no ďakujem pekne. 🙂 ;)

14. mar 2024
avatar

@lulupulu presne toto by aj mňa zaujímalo ako je to ošetrené

14. mar 2024
avatar

@lilienlilu po dvoch rokoch ti povedia ze ti ho pošlú naspäť, ešte budeš musieť zaplatiť za to ze tam kočík stal aby ti ho vôbec poslali a za ten čas by si ho doma mala dávno predaný. Tieto praktiky už má veľa stranok

14. mar 2024
avatar
14. mar 2024
avatar

A pre mňa fajn,alternatíva...kočík mi stojí, v pivnici 6rokov,najskôr som sa ho nechcela vzdať, potom nebol čas do čistiarne, zasa som sa pozabudla_dalsi rok za nami,,,a ani neviem ako mam doma piatacku a kočík tíško stále spí pod plachtou v pivnici.

15. mar 2024
avatar

@lulupulu Ahoj, a na toto si ako prišla? Keď už, prečítaj si prosím naše obchodné podmienky. A za druhé, teraz to nemyslím v zlom, ale naozaj si myslíš, že Koník je zavislý od ponechania si tvojho kočíka? 🙂 Kočík si môžeš kedykoľvek prebrať späť, ak by sa ti čokoľvek nepozdávalo.. A ktoré stránky máš prosím na mysli? Napíš nám ich, nech si všetci dáme pozor 🙏

15. mar 2024
avatar

@modrykonik ahoj, tiež by ma potešilo viac informácií k tejto službe. Vo videu nie sú zahrnuté, rovnako som ich nenašla ani na odkaze. Je možné poskytnúť presný link, kde si viem pozrieť obchodné podmienky k tejto ponúkanej službe? Myslím, že nielen mňa by zaujímalo ako dlho môže byť kočík vo výkupe, aký bude ďalší postup, ak napr. vykupca zistí vadu, atď, čo ak sa mamička rozhodne, že chce kočík späť. Ďakujem, pekný zvyšok dňa.

15. mar 2024
avatar

@linibini Ahoj jasné: https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/page/purch... link je na stránke potom tu (viďte foto), ak by ste sa k nemu chceli kedykoľvek vrátiť 🙏

15. mar 2024
avatar

@modrykonik super, ďakujem, presne toto som hľadala 👍🏻

15. mar 2024