Dnes som narazila na takyto komentar ohladne starostlivosti o dieta a je to ze uplne presne 😃, urcite to tiez poznate tak sa chcem podelit:
"Slýcháme to už od začátku: "Chodíte spolu? Kdy se vezmete? Máte po svatbě, kdy bude první dítě? Čekáte dítě: no jo, to bude fotbalista. Máte holku: nejste smutný, že to není kluk? Máte kluka: s holkama je to jednodušší. Kdy bude druhý? Proč máte druhý tak brzo? Kdy bude třetí? Šmarjá, čekáš třetí? A to jste chtěli? Dáváte mu papírovky: za našich časů jsme vyvářeli čtyřicet plen denně. Dáváte mu látkovky: koupila jsem ti balík plen v akci! Kojíte: Chudinko, to se nevyspíš. Nekojíte: Ježišmarijá, ty mu dáváš sunar??? Nosíte: měli byste ho vozit, dítě potřebuje pevnou podložku. Dáváte ho na zem: dyť se nastydne. Dáváte ho na postel: dyť spadne. Mazlíte ho: nerozmazluj ho. Nemazlíte ho: já ho pochovám. Chodíte občas večer na víno: nezodpovědná matka, to měla dělat před dítětem. Nechodíte nikam: puťka domácí, vůbec si neužije život. Občas dítě plesknete: takovému andílkovi bych v životě! Nikdy dítě nebijete: jedna dobře mířená ještě nikomu neublížila. Nedáváte boty: dejte boty. Dáváte boty: a nepotí se mu v nich nožičky? Oblíkáte: není mu horko? Neoblíkáte: není mu zima?"
😂😂😂
💯bodov👌👌👌
Presneeeee 😂

Uuuplne presne ako u nas 😂 minule som akurát mala s mamou výmenu názorov za nosenie.. 😂😂😂 ja som ako kengura a jej sa to nepaci lebo malému to chrbát isto niči 😤

Až na tú vetu:dávate ho na posteľ? Však spadne. V 95% to dieťa fakt spadne. Ináč super.
@blondiee83 Tak spadne no, ved gravitacia 🙂
@nikam presne to aj ja vravim 🙂
@blondiee83 nasa nejak nepadala az na vcerajsok ale za to si mohla sama lebo si nedala povedat ze nema behat po posteli tak zletela..nastastie na paplony co boli na zemi ale placu bolo riadne..co uz, aspon sa nauci 🙂
@nikam mne je to jedno. Moje nepadlo. Skus to povedať ale maminky, ktorá s dieťaťom uteká na pohotovost,lebo spadlo na hlavičku.
@mufrista ja som myslela na deti,ktoré este nechodia a uz vôbec nie skáču. Len sa pretacaju 😉
@blondiee83 Zase samozrejme s nadhladom to treba brat. Nie je sranda, ak sa dietatko zrani. Nas par krat spadol, nastastie sa nic nestalo.
@nikam však práve. Nie je to sranda - preto tie deti na tej posteli netreba nechávať. Potom z nej nepadnu. Tak som to myslela. Ze so všetkým v statuse súhlasím, okrem tej postele. Lebo to nie je sranda.
@blondiee83 skor islo o to ze nech urobis cokolvek tak nikdy to nebude dobre :D. Napr aj u nas bolo ze na zemi ju nechavam a prechladne/tvrde/..dopln si a ked bola na posteli tak zas nespadne/udusi sa/...
@mufrista to tiež súhlasím 🙂
@blondiee83 ved staci zabrana, dozor...preco by malo dieta automaticky padat ked ho das na postel? Moje nespadlo nikdy a davala som ho tam bezne...ovsem som ho nenechala bez dozoru a bez zabrany nikdy...
@alexandraalexandrova mňa sa nepýtaj, moje tiež nepadli. Spýtaj sa tých, ktorým spadli, že prečo. Napr. Aj @nikam
Zrejme aj preto, že detičky sú nevyspytateľné, stačí sekunda a už padajú. Nemusí to byt o tom, že by ich nechávali bez dozoru. Len sa mama otočila, naciahla za niečím atď.
@blondiee83 ano, deti byvaju nevyspytatelne a nedaju sa hliadkovat nonstop, ale potom su stale k dispozicii zabrany ktore tomu padu zabrania...

úplne presne do bodky!